.

.

2 חתיכות של כלב מחצלות איטי מזון חינוכיים שמיכת לחיות מחמד אימון מחצלת צעצועים חינוכיים כדי לעודד ליקוט מיומנויות מזון הפצה לחיות מחמד

2 חתיכות של כלב מחצלות איטי מזון חינוכיים שמיכת לחיות מחמד אימון מחצלת צעצועים חינוכיים כדי לעודד ליקוט מיומנויות מזון הפצה לחיות מחמד

ILS 93.00
במלאי
זמין להזמנה

כלב איטי האכלת מחצלת הוא רך,עשוי ידידותית לסביבה בדים,עמיד ולא רעיל, הם באמת עבה וחזק וניתן לנקות בקלות. יצירתי וייחודי, להסתיר את פינוקים או קטן צעצוע כדי מספק כלבים טבעי סקרנות ולשפר שלה מעולה תחושה של ריח, בואו הכלבים שלך כדי למצוא אותו החוצה, זה רכבות שלך כלב של חוש הריח, ניקוז שלך כלב של אנרגיה ולרדת במשקל. כדי לענות על כלבים מרחרח הצרכים, להקל על הלחץ על חיות מחמד, ולשפר את כלבים מרחרח יכולת. מים רחיץ, מכונת רחיץ, נוח ומהיר. מתאים לחיות מחמד, כלבים לטחון שיניים ולשפר מודיעין. תכונות : כלב איטי האכלת מחצלת הוא רך,עשוי ידידותית לסביבה בדים,עמיד ולא רעיל,הם באמת עבה וחזק וניתן לנקות בקלות.יצירתי וייחודי, להסתיר את פינוקים או קטן צעצוע כדי מספק כלבים טבעי סקרנות ולשפר שלה מעולה תחושה של ריח, בואו הכלבים שלך כדי למצוא אותו החוצה, זה רכבות שלך כלב של חוש הריח, ניקוז שלך כלב של אנרגיה ולאבד weight.To לענות על כלבים מרחרח הצרכים, להקל על הלחץ על חיות מחמד, ולשפר את כלבים מרחרח יכולת.מים רחיץ, מכונת רחיץ, נוח ומהיר.מתאים לחיות מחמד, כלבים לטחון שיניים ולשפר מודיעין.מפרט : חומר : הרגישסוג : כלב אילוףצבע : כמו תמונות להראותגודל : קוטר 50 סנטימטר(19.67 ב)כמות : 1 יחידהערה : 1.בבקשה לאפשר 1-3 סנטימטר שגיאה בשל מדידה ידנית. לוודא לא אכפת לך לפני שאתה הצעת.2.בשל ההבדל בין מסכים שונה, התמונה עשויה שלא לשקף את הצבע האמיתי של הפריט. תודה!החבילה כוללת (ללא חבילה קמעונאית) : 1 הערה : *בשל ההבדל בין מסכים שונה, התמונות עשויות שלא לשקף את הצבע האמיתי של הפריט.* להשוות את גדלי פירוט עם שלך, בבקשה לאפשר 1-3 שגיאת סנטימטר, בשל מדידה ידנית. תודה על ההבנות שלך.

מידע מפורט יותר

Material:
Felt
Type:
Dog Training
Color:
As pictures show
Size:
diameter 50cm(19.67in)
Quantity:
1 Pc
Note:
1.Please allow 1-3cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.:
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you!:
Package includes (without retail package):
1 x Pet Mat:
Note:
*Due to the difference between different monitors, the pictures may not reflect the actual color of the item.:
*Compare the detail sizes with yours, please allow 1-3cm error, due to manual measurement. Thanks for your understandings. :

מוצרים דומים בקטגוריה