.

.

אריזה 2 של Doimeri עם 6 ווים, מדף אמבטיה מקלחת עצמית של מקלחת עצמית, ללא קידוח מתלה מקלחת נירוסטה פרימיום למארגן אחסון מקלחת (שחור מט)

אריזה 2 של Doimeri עם 6 ווים, מדף אמבטיה מקלחת עצמית של מקלחת עצמית, ללא קידוח מתלה מקלחת נירוסטה פרימיום למארגן אחסון מקלחת (שחור מט)

ILS 3.00
במלאי
זמין להזמנה

הדבק נדבק רק על משטח חלק ושטוח, כמו אריחים, שיש, זכוכית מחוסמת או נירוסטה חלקה. לא לעבוד על משטח מחוספס. אנא אל תדביקו אותו על קירות צבועים או על טפטים מכיוון שהוא יוריד את הצבע או הטפט. אם תרצה להסיר את הדבק, אנא השתמש במייבש שיער כדי לחמם אותו, יהיה קל לקרוע. אם אתה זקוק לדבק נוסף, אנא חפש "החלפת דבק מקלחת" במקלחת "כדי לבחור באותו גודל וסגנון. קיבולת גדולה, חסוך מקום - 2 חבילות ועיצוב בגודל גדול יעזרו לכם למקם פריטים יומיים נוספים. עיצוב השכבה הכפולה יכול לחסוך יותר מקום ולהפוך את חדר האמבטיה, המטבח והחדר הרחצה שלך. יציב ועמיד - עשוי מפלדת אל חלד פרימיום, יציב מאוד ועמיד, יכול להיות איתך במשך שנים. טכנולוגיה מצופה מתקדמת הופכת את משטח המקלחת לקאדי לחלק מאוד. אתה לא צריך לדאוג לשרוט אותך או לפגוע בפריטים שלך. עיצוב חדש, מראה נחמד - כולל עיצוב חדש משודרג שהופך את מארגן המקלחת למראה שימושי ונחמד כאחד. בפרט, יש לו תבנית יהלום כפולה, המעידה על תקווה לכם לחיים מאושרים ותמיד מזל. קל להתקנה - אין צורך בכלים. ניתן להדביק את מתלה המקלחת על הקיר בקלות. מגיע עם מדריך למשתמש כדי להקל על ההתקנה שלך. הדבקים החזקים המשודרגים יימשכו זמן רב ולא ייפולו כדי לבלגן את חדר האמבטיה או המטבח שלכם. הבחירה הטובה יותר שלך - קדי מקלחת דוימרי היא ללא ספק הבחירה הטובה יותר עבורך ולמשפחתך! אנו מחויבים לספק לכם מארגני אמבטיה ומטבח באיכות גבוהה. אם יש לך שאלות, אנא אל תהסס לפנות אלינו. קיבולת גדולה, חסוך מקום - 2 חבילות ועיצוב בגודל גדול יעזרו לכם למקם פריטים יומיים נוספים. עיצוב השכבה הכפולה יכול לחסוך יותר מקום ולהפוך את חדר האמבטיה, המטבח והחדר הרחצה שלך. יציב ועמיד - עשוי מפלדת אל חלד פרימיום, יציב מאוד ועמיד, יכול להיות איתך במשך שנים. טכנולוגיה מצופה מתקדמת הופכת את משטח המקלחת לקאדי לחלק מאוד. אתה לא צריך לדאוג לשרוט אותך או לפגוע בפריטים שלך. עיצוב חדש, מראה נחמד - כולל עיצוב חדש משודרג שהופך את מארגן המקלחת למראה שימושי ונחמד כאחד. בפרט, יש לו תבנית יהלום כפולה, המעידה על תקווה לכם לחיים מאושרים ותמיד מזל. קל להתקנה - אין צורך בכלים. ניתן להדביק את מתלה המקלחת על הקיר בקלות. מגיע עם מדריך למשתמש כדי להקל על ההתקנה שלך. הדבקים החזקים המשודרגים יימשכו זמן רב ולא ייפולו כדי לבלגן את חדר האמבטיה או המטבח שלכם. הבחירה הטובה יותר שלך - קדי מקלחת דוימרי היא ללא ספק הבחירה הטובה יותר עבורך ולמשפחתך! אנו מחויבים לספק לכם מארגני אמבטיה ומטבח באיכות גבוהה. אם יש לך שאלות, אנא אל תהסס לפנות אלינו.

מידע מפורט יותר

מוצרים דומים בקטגוריה