.

.

מתאם מילוי נוזל הילוכים, 307-437 ללא עלות 6604 אביזרי רכב החלפת מתכת לחוקרים 5 ר55 וואט

מתאם מילוי נוזל הילוכים, 307-437 ללא עלות 6604 אביזרי רכב החלפת מתכת לחוקרים 5 ר55 וואט

ILS 1.33
במלאי
זמין להזמנה

יישום רחב מתאם מילוי נוזלים הוא תחליף לפורד אקספלוררס, תחליף ללינקולן אביאטור, תחליף למטפס הרים ודגמים המשתמשים ב-5ר55 וואט transmission.It מיוצר במיוחד עם דיוק, בבקשה לאשר אם זה מתאים לרכב שלך לפני ביצוע הזמנה. מספר הפניה צולבת מספר חלק של מתאם מילוי נוזל הילוכים הוא 307-437 ו-6604, על פי המקור standard.It מיוצר על ידי יצרני האיחוד האירופי בהתאם למפרט קפדני של האיחוד האירופי ונבדק במפעל. ביצועים מצוינים מתאם מילוי שמן תיבת ההילוכים מיוצר באופן מקצועי עם ביצוע מעולה, דיוק גבוה, ביצועים יציבים ואמינות גבוהה.ההתקנה הוא פשוט, החלפה ישירה עבור הישן או שבור אחד, נוח לשימוש, לחסוך הזמן והאנרגיה שלך. *פרימיום חומר * טרנס נוזל למלא מתאם הוא עשוי פרימיום מתכת חומר, אנטי חלודה, חוזק גבוה, לא קל לעוות או לשבור, חסון ועמיד.איכות טובה יכולה לא רק לספק ערבות בטוחה יותר לחייכם, אלא גם חומרים טובים יכולים להגדיל את חיי השירות של המוצר. * אחריות איכות ברוכים הבאים לקנות את המוצרים שלנו. המוצרים שלנו עברו בקרת איכות קפדנית כדי להבטיח שכל לקוח יוכל לרכוש את המוצרים האהובים עליו. אם יש לך שאלות, אנא אל תהסס לפנות לשירות הלקוחות שלנו, תודה לך!. תכונה : 1. התאמה : מתאם מילוי נוזלים הוא תחליף לפורד אקספלוררס, תחליף ללינקולן אביאטור, תחליף למטפס הרים ודגמים המשתמשים בתיבת ההילוכים 5 ר ' 55 וואט. 2. להחליף חלק מספר : צלב התייחסות חלק מספר של שידור נוזל למלא מתאם הוא 307-437 ו ללא תשלום 6604, על פי מקורי סטנדרטי. 3. פרימיום חומר : טרנס נוזל למלא מתאם הוא עשוי פרימיום מתכת חומר, אנטי חלודה, חוזק גבוה, לא קל לעוות או לשבור, חסון ועמיד. 4. ביצועים מצוינים : ייצור מקצועי, הביצוע מעולה, דיוק גבוה, ביצועים יציבים ואמינות גבוהה. 5. התקנה פשוטה : ההתקנה הוא פשוט, החלפה ישירה עבור הישן או שבור אחד, נוח לשימוש, לחסוך הזמן והאנרגיה שלך. מפרט : סוג פריט : מתאם מילוי נוזל הילוכים חומר : מתכת מספר חלק הפניה צולבת : 307-437, מעבר ל-6604 התאמה : החלפה לפורד אקספלוררס, החלפה ללינקולן טייס, החלפה למטפס הרים ודגמים המשתמשים בתיבת ההילוכים 5 ר ' 55 וואט 2003 חדשה יותר. רשימת חבילה : 1 מתאם מילוי נוזל שידור הערה : אנא בדוק את מספר החלק של הפריט שלך, מידע תואם הוא לעיון בלבד. אם אתה לא בטוח של הפריט, אנא פנה אלינו לפני הקנייה כדי למנוע תמורה מיותרת, תודה!.

מידע מפורט יותר

Item Type:
Transmission Fluid Fill Adapter
Material:
Metal
Cross Reference Part Number:
 307-437, OTC 6604
Fitment:
 Replacement for Ford Explorers, replacement for Lincoln Aviator, replacement for Mountaineer, and models using the 5R55W transmission 2003 newer.
Package List:
1 x Transmission Fluid Fill Adapter :
Note:
Please double check the part number of your item, matching information is for reference only. If you are unsure of the item, please contact us before buying to avoid unnecessary return, thanks! :

מוצרים דומים בקטגוריה