.

.

גוף מלא עיסוי כיסא מכסה, רחיץ למתוח סרוג בד אפס הכבידה עיסוי כיסא כיסוי להגן על כיסאות מפני שמש נזק, עיסוי כיסא כיסוי,גוף עיקרי+רגל כיסוי

גוף מלא עיסוי כיסא מכסה, רחיץ למתוח סרוג בד אפס הכבידה עיסוי כיסא כיסוי להגן על כיסאות מפני שמש נזק, עיסוי כיסא כיסוי,גוף עיקרי+רגל כיסוי

ILS 0.67
במלאי
זמין להזמנה

הערה : לפני ביצוע הזמנה, אנא לשלוח את קדמי וצד תמונות של עיסוי כיסא (תמונות הם לא מותר כדי להיות מכוסה), ולאשר את סגנון של עיסוי כיסא ראשון. הזמנות שלא אושרו על ידי תמונות לא יישלחו. כיסאות עיסוי שונים ניתן להתאים בדרכים שונות, ואתה יכול לבחור להתאים אותם. גודל : גוף עיקרי , רגל כיסוי 1 , רגל כיסוי 2 , רגל כיסוי (1+2) , גוף עיקרי+רגל כיסוי (1+2) , גוף עיקרי+רגל כיסוי 2 , גוף עיקרי כיסוי+רגל כיסוי 1 , חיצוני שרוול , סיאמיים רגל כיסוי , גוף עיקרי+סיאמיים רגל כיסוי. בד : סופר רך נמתח בד, עדין תפירה כדי להבטיח למתוח ללא התפוצצות, מתקפל, קל לנשיאה ולחסוך מקום כאשר אינו בשימוש.(אזהרה : לשטוף לפני שימוש) לניקוי, יד או מכונה לשטוף במים קרים עם חומר ניקוי עדין, נפילה יבשה נמוך, לא אקונומיקה. עיצוב מתחשב : הגומייה התחתונה מתכווננת, ועיצוב הסדין המצויד מספק 360 הגנה מסביב לכיסא העיסוי, הספה, הכורסה או הרהיטים האחרים שלך, וקל להתקנה ולשינוי. אם אתה לא מרוצה עם המוצרים שלנו, אנא אל תהסס לפנות אלינו, אנחנו נפתור את הספקות שלך. היה סמוך ובטוח לקנות. הערה : לפני ביצוע הזמנה, אנא לשלוח את קדמי וצד תמונות של עיסוי כיסא (תמונות הם לא מותר כדי להיות מכוסה), ולאשר את סגנון של עיסוי כיסא ראשון. הזמנות שלא אושרו על ידי תמונות לא יישלחו. כיסאות עיסוי שונים ניתן להתאים בדרכים שונות, ואתה יכול לבחור להתאים אותם. גודל : גוף עיקרי , רגל כיסוי 1 , רגל כיסוי 2 , רגל כיסוי (1+2) , גוף עיקרי+רגל כיסוי (1+2) , גוף עיקרי+רגל כיסוי 2 , גוף עיקרי כיסוי+רגל כיסוי 1 , חיצוני שרוול , סיאמיים רגל כיסוי , גוף עיקרי+סיאמיים רגל כיסוי. בד : סופר רך נמתח בד, עדין תפירה כדי להבטיח למתוח ללא התפוצצות, מתקפל, קל לנשיאה ולחסוך מקום כאשר אינו בשימוש.(אזהרה : לשטוף לפני שימוש) לניקוי, יד או מכונה לשטוף במים קרים עם חומר ניקוי עדין, נפילה יבשה נמוך, לא אקונומיקה. עיצוב מתחשב : הגומייה התחתונה מתכווננת, ועיצוב הסדין המצויד מספק 360 הגנה מסביב לכיסא העיסוי, הספה, הכורסה או הרהיטים האחרים שלך, וקל להתקנה ולשינוי. אם אתה לא מרוצה עם המוצרים שלנו, אנא אל תהסס לפנות אלינו, אנחנו נפתור את הספקות שלך. היה סמוך ובטוח לקנות. מוצר תיאורמפרט : גוף עיקרי / רגל כיסוי 1/רגל כיסוי 2/רגל כיסוי (1+2)/גוף עיקרי + רגל כיסוי (1+2)/גוף עיקרי + רגל כיסוי 2/גוף עיקרי + רגל כיסוי 1/חיצוני שרוול/סיאמיים רגל כיסוי / גוף עיקרי+סיאמיים רגל כיסוי שם : מגן כיסוי עבור חשמלי עיסוי כיסא חומר : למתוח לסרוג. תוצרת סין מספר חתיכות 1תכונות : למתוח בד, קל צורת. חדירות אוויר טובה ואפקט עמיד בפני אבק, ניתן לכבס שוב ושוב במכונה, בד ייבוש מהיר, ללא הצטמקות, לא קל לקילוף וטיפים אינטימיים תיאור : 1.(לשטוף לפני שימוש) נקי, יד לשטוף או מכונה לשטוף, קר מים חם וחומר ניקוי, נפילה יבש נמוך, לא bleach.2.In על מנת להקל עליך לרכוש את המוצר הנכון, אנא שלח תמונה של החלק הקדמי והצדדי של כיסא העיסוי לפני הרכישה (אסור לחסום תמונות), ואשר תחילה את סגנון כיסא העיסוי. הזמנות ללא אישור תמונה לא יישלחו. כיסאות עיסוי שונים ניתן להתאים בדרכים שונות, ואתה יכול לבחור להתאים אותם. (דוגמא : כמה עיסוי כיסאות רק צריך אחד רגל כיסוי. אז בבקשה לשים לב לצורה של הרגליים שלך לפני הקנייה. הצורה של עליון רגל כיסוי התחתון רגל כיסוי הם שונים!).3.אם יש לך שאלות, אנא אל תהסס לפנות אלינו, אנחנו נפתור את הבעיה בתוך 48 שעות וננסה כמיטב יכולתנו כדי לגרום לך מרוצה.

מידע מפורט יותר

main body/foot cover 1/foot cover 2/Foot cover (1+2)/Main body + foot cover (1+2)/Main body + foot cover 2/Main body + foot cover 1/Outer sleeve/conjoined foot cover/Main body+conjoined foot cover:
Name:
Protective cover for electric massage chair
Material:
Stretch Knit.
made in China :
Number of pieces 1:
Features:
Stretch fabric, easy to shape. Good air permeability and dustproof effect, can be repeatedly machine washed, quick-drying fabric, no shrinkage, not easy to pilling
【Intimate Tips】:
1.(Wash before use) Clean, hand wash or machine wash, cold water warm and detergent, tumble dry low, do not bleach.
2.In order to make it easier for you to purchase the right product, please send a photo of the front and side of the massage chair before purchasing (pictures are not allowed to be blocked), and first confirm the style of the massage chair. Orders without picture confirmation will not be shipped. Different massage chairs can be matched in different ways, and you can choose to match them. (Example:
Some massage chairs only need one foot cover. So please pay attention to the shape of your feet before buying. The shape of the upper foot cover and the lower foot cover are different!).
3.If you have any questions, please feel free to contact us, we will solve the problem within 48 hours and try our best to make you satisfied. :

מוצרים דומים בקטגוריה